Usuwanie naczynek

Mało kto zna medyczny termin: teleangiektazja. Ale gdy powiemy o „pajączkach” czy „niteczkach”, to z pewnością wiele osób przyzna się, że zmaga się z tym problemem. Te kłopotliwe zmiany skórne pojawiają się najczęściej w okolicach nosa, na policzkach, a także na nogach. Zabieg laserowy medyczną aparaturą to remedium na te nieprzyjemne zmartwienie !!!

Nieestetycznych naczynek na nogach można się pozbyć!!!
Laserowe usuwanie naczynek jest niezwykle bezpieczną i skuteczną metodą. Małe naczynka możemy usunąć już podczas jednej sesji. Większe naczynka niekiedy wymagają przeprowadzenia od 2 do 4 zabiegów, niemniej jednak nawet w takiej sytuacji efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest komfortowy i niezwykle bezpieczny! Laserowe usuwanie naczynek często porównuje się do ścierania gumką, ponieważ naczynka znikają w mgnieniu oka.

Rozszerzone naczynka (czerwone pajączki, popękane naczynka krwionośne) to kłopot wielu z Was. Pojawiają się na nogach i twarzy, a dotyczą przede wszystkim osób z cienką i wrażliwą skórą twarzy. Do przyczyn powstawania pajączków należą: ciąża, otyłość, noszenie obcisłych ubrań lub wysokich obcasów, praca związana z długotrwałym siedzeniem lub staniem. Rozwiązaniem na ten problem jest laserowe usuwanie naczynek, które znikają już po jednym zabiegu!

Cennik
Laserowe usuwanie naczynek - pojedyńcze naczynko100 zł
Laserowe usuwanie naczynek - twarz200-400 zł
Laserowe usuwanie naczynek - nogi400-600 zł