Usuwanie naczynek

Mało kto zna medyczny termin: teleangiektazja. Ale gdy powiemy o „pajączkach” czy „niteczkach”, to z pewnością wiele osób przyzna się, że zmaga się z tym problemem. Te kłopotliwe zmiany skórne pojawiają się najczęściej w okolicach nosa, na policzkach, a także na nogach. Zabieg laserowy medyczną aparaturą to remedium na te nieprzyjemne zmartwienie !!!

Nieestetycznych naczynek na nogach można się pozbyć!!!
Laserowe usuwanie naczynek jest niezwykle bezpieczną i skuteczną metodą. Małe naczynka możemy usunąć już podczas jednej sesji. Większe naczynka niekiedy wymagają przeprowadzenia od 2 do 4 zabiegów, niemniej jednak nawet w takiej sytuacji efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest komfortowy i niezwykle bezpieczny! Laserowe usuwanie naczynek często porównuje się do ścierania gumką, ponieważ naczynka znikają w mgnieniu oka.

Rozszerzone naczynka (czerwone pajączki, popękane naczynka krwionośne) to kłopot wielu z Was. Pojawiają się na nogach i twarzy, a dotyczą przede wszystkim osób z cienką i wrażliwą skórą twarzy. Do przyczyn powstawania pajączków należą: ciąża, otyłość, noszenie obcisłych ubrań lub wysokich obcasów, praca związana z długotrwałym siedzeniem lub staniem. Rozwiązaniem na ten problem jest laserowe usuwanie naczynek, które znikają już po jednym zabiegu!

Laserowa fotoregeneracja – leczenie rumienia

Rumień powstaje w wyniku tendencji naczynek do pękania oraz rozszerzania się. Objawy tej dolegliwości to przede wszystkim zaczerwieniona twarz, łuszcząca się skóra oraz wypryski. W niektórych przypadkach rumień towarzyszy trądzikowi różowatemu.

Skuteczną metodą leczenia rumienia na twarzy jest zabieg laserowej fotoregeneracji. Fotoregeneracja to naświetlanie naskórka wiązką promieni, które doprowadzają do zamknięcia poszerzonych naczynek. Efektami zabiegu są redukcja rumienia, wygładzenie i odświeżenie cery po zabiegu na rumień, napięcie i wzrost elastyczności skóry, wyrównany jasny koloryt skóry, regeneracja wrażliwej skóry.

Rumień objawia się zaczerwieniem skóry. Może występować okresowo lub stale. Towarzyszy mu często pieczenie. Najczęściej umiejscowiony jest na twarzy, gdyż tam skóra jest najbardziej delikatna i wrażliwa. Objawy rumienia są często bardzo uciążliwe. Może to także doprowadzić do powstania trądziku różowatego.

Zabieg jest komfortowy i bezbolesny oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji. Podczas zabiegu pacjent odczuwa delikatne ciepło.

Cennik
Laserowe usuwanie naczynek - pojedyńcze naczynko100 zł
Laserowe usuwanie naczynek - twarz200-400 zł
Laserowe usuwanie naczynek - nogi400-600 zł
Laserowa fotoregeneracja - leczenie rumienia500 zł