Odmładzanie

Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania laserowego to metoda służąca regeneracji naszej skóry oraz zmniejszenia oznak starzenia.Laserowe fotoodmładzanie dedykujemy osobom, które chcą pozbyć się zmarszczek, odmłodzić i ujędrnić skórę. Zabieg wykorzystuje możliwości porównywalne z metodami ablacyjnymi (zupełnym zniszczeniem naskórka), zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo zabiegu poprzez ograniczenie ryzyka działań niepożądanych. Najprościej mówiąc chodzi o to, żeby naruszyć strukturę skóry, nie robiąc jej przy tym krzywdy. Celem takiego działania jest dostarczenie skórze silnego impulsu do regeneracji – wytwarzania kolagenu, elastyny, znacznego ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek. Do fotoodmładzania wykorzystujemy 3 medyczne lasery: CPL, który opracowuje skórę „warstwa po warstwie”, co zapewnia natychmiastowe i nasilające się i długotrwałe rezultaty. Koleny to laser Nd:Yag , który zapewnia tworzenie się nowego kolagenu w obrębie skóry właściwej ze względu na bardzo głęboką penetrację. Trzeci to laser diodowy, który aktywuje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu oraz poprawia jędrność i gęstość skóry. Seria obejmuje od 2 do 4 zabiegów wykonywanych w odstępach 4 -6 tygodni.

Efekty zabiegu:

 • poprawa jędrności, gęstości i elastyczności skóry,
 • likwidacja lub znaczne spłycenie zmarszczek,
 • zmniejszenie problemu wiotkości skóry,
 • usprawnienie naturalnych procesów gojenia, odnowy i regeneracji skóry,
 • zwiększenie wytrzymałości skóry na rozciąganie,
 • ograniczenie skłonności do powstawania zmarszczek strukturalnych, mimicznych i grawitacyjnych,
 • wyraźne odmłodzenie, odświeżenie i odżywienie cery.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa: Znaczna wiotkość skóry? Głębokie zmarszczki? Obawiasz się, że dla Twojej skóry nie ma już ratunku?Zapomnij o wątpliwościach i już dziś zaplanuj spotkanie z młodszą wersją samej siebie! Widzicie się w lustrze za… No właśnie – na kiedy zarezerwować pierwszy zabieg? Nasz wehikuł czasu przeniesie Cię w podróż co najmniej o kilka lat wstecz!

Najgłębsza regeneracja skóry!

Wykorzystaj cudowną moc zabiegu, który jeszcze do niedawna dostępny był tylko dla wybranych! Przetestuj kosmiczną technologię polecaną przez Katarzynę Figurę! Z nami odkryjesz tajemnicę młodego i promiennego wyglądu! Wypróbuj zabieg, który pokochały gwiazdy!

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA to prawdziwa rewolucja wśród mało inwazyjnych zabiegów odmładzających. Prawdziwa perła w koronie współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej! Ten unikalny zbieg łączy w sobie cudowne, odmładzające działanie fal radiowych z niezwykle skuteczną techniką mikronakłuwania, która zwiększa korzyści wynikające z dostarczenia skórze dużej dawki ciepła.

Efekty działania zabiegu RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ:

 • głęboka regeneracja skóry
 • spłycenie zmarszczek i bruzd
 • uelastycznienie, ujędrnienie i wzrost sprężystości skóry
 • zwiększenie gęstości, objętości skóry
 • efekt liftingu
 • redukcja blizn.

Radiofrekwencja i elektorpopracja

Radiofrekwencja czyli rf czyli termolifting. Wiotka skóra w okolicy żuchwy sprawia, że zaczynasz czuć się nieatrakcyjnie? Marzysz o tym, żeby policzki były pełne i jędrne, a powieki przestały opadać? Skorzystaj z zabiegu polecanego przez Katarzynę Figurę! Daj się zabrać w podróż jej wehikułem czasu!

Lifting bez skalpela, bólu i powikłań – TERMOLIFTING!

Prawdziwy lifting kojarzy nam się ze skalpelem, bólem, ryzykiem powikłań i nienaturalnym efektem ponaciąganej jak struna twarzy… TERMOLIFTING to zupełnie nowa jakość! Ten nieinwazyjny, bardzo bezpieczny zabieg wykorzystuje naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Wzmacnia je, przyczyniając się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, a co z a tym idzie zwiększenia objętości, gęstości i elastyczności skóry! Zamiast naciągać to, co na zewnątrz, wypełniamy skórę od środka. Przywracamy jej młodość i witalność!

Natychmiastowe efekty – zabieg bankietowy

Już w trakcie zabiegu TERMOLIFTINGU włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, dzięki czemu skóra błyskawicznie napina się, a zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Efekt ten utrzymuje się ok. 24 godziny. Po upływie tego czasu zaczyna się właściwa regeneracja skóry, która zapewnia trwałe efekty.

Natychmiastowe efekty TERMOLIFTINGU wykorzystujemy często przed ważnymi uroczystościami, kiedy nie mamy czasu wykonać serii zabiegów odmładzających, a klientka oczekuje spektakularnych rezultatów! Klientki, które wykonały ten zabieg przed spotkaniami klasowymi już kilka razy nie zostały rozpoznane przez dalszych znajomych!

Efekty długoterminowe – odmłodzenie skóry

Kilkanaście godzin po zabiegu TERMOLIFTINGU, skóra zaczyna intensywną regenerację. Fibroblasty zaczynają wytwarzać nowy kolagen i elastynę. Zmarszczki stopniowo spłycają się, a skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Cały proces trwa nawet do kilkunastu tygodni – w tym czasie z każdym dniem wyglądamy coraz młodziej i atrakcyjniej!

Zabiegi TERMOLIFTINGU FusioMED wykonujemy na twarz, szyję i dekolt.


Mezoterapia Dermapen

Mezoterapia śródnaskórkowa jest to metoda głębokiej i bezpośredniej rewitalizacji skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu kardridżem („wstrzyknięciu”)małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej.

Dzięki takiemu sposobowi podania (bezpośrednio w skórę), substancje aktywne docierają znacznie głębiej w wybrane miejsce, z ominięciem bariery skóry. Zabieg jest więc znacznie bardziej skuteczny. Na przykład kwas hialuronowy zawarty w kremie prawie w ogóle nie penetruje w głąb skóry, zostaje na jej powierzchni i pełni jedynie funkcję nawilżającą. Natomiast podany w postaci mezoterapii przechodzi w głąb skóry, nawilża i odmładza skórę od środka. I tak jest z każdym aktywnym składnikiem. Podany w postaci kremu przedostaje się do skóry w znikomym procencie, natomiast podany w trakcie mezoterapii, penetruje w głąb skóry niemalże w 100%.

Mezoterapia poza likwidowaniem zmarszczek, ujędrnianiem i rewitalizacją skóry daje znakomite rezultaty w leczeniu wypadania włosów, w zabiegach odchudzających, eliminuje problem cellulitu.

Zabieg mezoterapii śródnaskórkowej lub igłowej jest niebolesny aczkolwiek nie zrelaksujemy się podczas zabiegu, ale skóra od razu staje się jędrna i rozjaśniona. Zabieg mezoterapii z kwasem hialuronowym może być wykonany w znieczuleniu (krem znieczulający).

Tuż po podaniu preparatu na skórze mogą pojawić się punktowe zaczerwienienia, które znikają po kilku, kilkunastu minutach.

Może też pojawić się niewielki, stopniowo znikający obrzęk. Jeśli do zabiegu użyto kwasu hialuronowego, obrzęk utrzyma się do następnego dnia. Proponujemy program MEZOTERAPII złożonej z serii 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 3-tygodniowych

EFEKT NATYCHMIASTOWY – nawilżenie i odżywienie skóry

EFEKT DŁUGOTERMINOWY – zdecydowanie odmładza wygląd skóry, napina ja, ujędrnia i wygładza.


Elektroporacja

Elektroporacja to nieinwazyjna metoda odnowy i regeneracji skóry! Działanie zabiegu polega na wtłaczaniu specjalnych ampułek w głąb skóry przy pomocy fali elektromagnetycznej. To taki niewidzialny i bezbolesny „zastrzyk”, dzięki któremu możemy wprowadzić składniki aktywne do docelowego miejsca ich działania, czyli do włókien kolagenowych i elastynowych! Aktywne cząsteczki są dostarczane do wnętrza komórek, które pobudzone w ten sposób pracują dużo mocniej i wydajniej! Skutek? Intensywne regeneracja i odnowa skóry!

Zabieg ma działanie: ujędrniające, liftingujące, poprawiające gęstość i elastyczność skóry, przeciwzmarszczkowe, wygładzające i odmładzające, ochronne, wzmacniające i stymulujące, rozjaśniające, wyrównujące koloryt i redukujące przebarwienia.


THUZZLE

Wraz z wiekiem zauważamy zmieniający się owal twarzy, gdzie skóra zaczyna powoli ulegać procesom starzeniowym i grawitacji. Thuzzle ma za zadanie poprawić i zaznaczyć owal twarzy, zredukować zmarszczki i bruzdy oraz mocno odżywić i odmłodzić skórę.

Zabieg wykorzystuje fala radiowe aż na 4 głębokościach, dzięki czemu zapewnia nam bardzo skuteczne i widoczne efekty. O Thuzzle często mówi się, że to lifting bez skalpela. Zabieg poprzez działanie fal radiowych wzmaga produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i napięta, a owal zostaje podniesiony.

Zabieg Thuzzle to skuteczna metoda odmładzania twarzy, szyi i dekoltu. Efektami zabiegu jest podniesiony owal twarzy, zaznaczona linia żuchwy i podbródek, ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie worków pod oczami i kurzych łapek, dotlenienie skóry i nadanie jej jednolitego i zdrowego kolorytu.

Wykorzystuje osiem generatorów energii elektromagnetycznej i jest w stanie rozprowadzić cztery fale połączone siecią, działające na wszystkich poziomach skóry i tkanki podskórnej, będąc jedynym na świecie urządzeniem tego typu.

Urządzenie uzyskało wszystkie potrzebne certyfikaty medyczne, poparte badaniami, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne, dokładne i efektywne. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Cennik
Laserowe fotoodmładzanie twarz650 zł
Laserowe fotoodmładzanie twarz+szyja750 zł
Laserowe fotoodmładzanie twarz+szyja+dekolt850-900 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa FusioMed600-800 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa Intraject900-1100 zł
Radiofrekwencja i elektorporacja (termolifting)300-400 zł
Mezoterapia śródnaskórkowa Dermapen350-450 zł
Elektroporacja200-250 zł
Terapie odmładzające kwasami medycznymi250-350 zł
Thuzzle twarz900 zł
Thuzzle twarz+szyja1200 zł
Thuzzle twarz+szyja+dekolt1600 zł
Thuzzle szyja+dekolt1000 zł
Thuzzle szyja500 zł
Thuzzle dekolt700-900 zł
Thuzzle oczy500 zł
Thuzzle wokół ust500 zł
Thuzzle owal800 zł
Thuzzle podbrodek500 zł