Oczyszczanie

Masz dość wracających jak bumerang zaskórników? Chcesz pozbyć się przykrych niespodzianek w postaci „pryszczy” na środku nosa przed ważnym spotkaniem? Marzysz o tym, żeby twoja twarz przestała świecić się zaledwie godzinę po nałożeniu makijażu? A może twoja dorastająca pociecha ma problem z trądzikiem młodzieńczym?W naszym salonie mamy naprawdę bogatą ofertę zabiegów oczyszczających. Program zabiegów dobierany jest indywidualnie po konsultacji z naszymi specjalistkami.


Peeling ultradzwiękowy

Peeling ultradzwiękowy to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, która zastępuje manualne oczyszczanie twarzy (które jak zapewne pamiętacie – nie należy do przyjemnych!) . Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Peeling ultradzwiękowy   przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Jakie są zalety i efekty tego zabiegu? Jest bezbolesny, nie ma efektów ubocznych, można stosować do każdego rodzaju skóry. A jakie przynosi efekty? Leczy trądzik i oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki i zaskórniki,   rozjaśnia skórę.  Idealny dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.


Zabiegi z użyciem kwasów owocowych

Zabieg z użyciem kwasów owocowych to trójfazowy zabieg, który stanowi połączenie trzech kwasów o różnych właściwościach. Pierwszy, kwas jabułszkowy ma niesamowite właściwości – odświeża, oczyszcza i wygładza cerę, ujednolica koloryt skóry, redukuje zaskórniki i niedoskonałości, ale to także niesamowita profilaktyka antystarzeniowa dla naszej skóry. Kwas migdałowy łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Kwas azelainowy zmniejsza tworzenie czopów łojowych, hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawania trądziku.


Peeling laserowy

Peeling laserowy to połączenie dwóch technologii – znanej i bardzo mocnej mikrodermabrazji korundowej z laserem biostymulacyjnym. W jednym czasie mikrodermabrazja oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz złuszcza zrogowaciały naskórek. Natomiast laser biostymulacyjny regeneruje już nową odsłoniętą skórę. Zabieg łącząc w sobie te technologie jest zabiegiem 2w1 – oczyszcza i regeneruje skórę.

Skóra po peelingu laserowym jest mocno oczyszczona, zrewitalizowana oraz pory zostają wygładzone. Zabieg ten także redukuje delikatne przebarwienia. Po zabiegu skóra błyszczy i ma młodzieńczy, zdrowy wygląd.

Po zabiegu skóra jest lekko zaróżowiona, a po 1-2 dniach od zabiegu następuje delikatne złuszczanie, które utrzymuje się do 5dni. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zabieg wykonywany jest na aparaturze medycznej Revona marki Biotec.  Aparatura medyczna Biotec posiada certyfikację medyczną, co potwierdza jej skuteczność i bezpieczeństwo działania. Aparatura posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– aktywny, ropny trądzik

– ciąża i okres laktacji

– infekcje skórne typu opryszczka

– łuszczyca


Peeling węglowy – BLACK DOLL

Efekty zabiegu:

– głębokie oczyszczanie i zmniejszenie porów skóry

– zminimalizowanie ilości zaskórników i stanów zapalnych

– ustabilizowanie działania serum

– ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry

– odnowa kolagenu(stymulacja skóry do regeneracji i odnowy)

Peeling laserowy jest to zabieg, który polega na naświetlaniu twarzy promieniem laserowym w obszarze skóry, która wcześniej została pokryta unikalną koloidalną zawiesiną węgla. Dzięki takiej procedurze, drobinki węgla wnikają w pory skóry i pochłaniają energię światła laserowego. Efektem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów skóry.

Zalety zabiegu:

– zabieg bezinwazyjny

– nie wymaga okresu rekonwalescencji

– bezbolesny

– wspomaga leczenie trądziku

– zabieg całoroczny

– efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

Cennik
Peeling ultradzwiękowy200
Zabiegi z użyciem kwasów owocowych200-250
Peeling laserowy250
Peeling węglowy BLACK DOLL 300-400