Laser frakcyjny

Wiele wyzwań – jedno urządzenie

Laser frakcyjny to wszechstronne, nowoczesne narzędzie do walki ze zmarszczkami, głębokimi rozstępami i bliznami. 

W jakim celu wykonujemy zabieg laseru frakcyjnego ?

Dla osób borykających się z bliznami, również bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozszerzonymi porami, z widocznymi oznakami fotostarzenia się skóry, dla osób palących, których skóra ma ziemisty kolor, w celu odmłodzenia. Zabieg wykonywany na twarzy mocno odmładza skórę, wygładza zmarszczki i bruzdy, poprawia jędrność. Zabieg jest także wykorzystywany w celu redukcji rozstępów.

Na czym polega zabieg?

Laser frakcyjny wykorzystuje energię w postaci skupionych wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej.

Naturalny proces gojenia się skóry sprawia, że uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez odnowioną, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i wyglądająca młodo skóra.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym po zastosowaniu maści znieczulającej. Dzięki temu zabieg jest komfortowy.

Jakie jest najczęstsze wykorzystanie zabiegów z laserem frakcyjnym ?

Laserowe usuwanie blizn po trądziku jest jednym z częstszych zastosowań lasera frakcyjnego. Doskonale sprawdza się także w likwidacji drobnych zmarszczek, szczególnie wokół oczu. 

Skóra wokół oczu jest 4 razy cieńsza od skóry w innych obszarach twarzy, dlatego zabieg lasera frakcyjnego skutecznie radzi sobie z poprawą tej niewielkiej okolicy. Następuje poprawa elastyczności wiotkiej skóry wokół oczu, dodatkowo niwelowane są zmarszczki powstałe w tej okolicy.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu ?

  • okres ciąży i laktacji
  • zaburzenia odporności
  • cukrzyca
  • aktywne choroby nowotworowe
  • przyjmowanie ziół i leków fotouczulających
  • przyjmowanie sterydów i retinoidów
  • zakażenia wirusowe i bakteryjne
  • choroby układu sercowo-naczyniowego
Cennik
Laser frakcyjny twarz1000 zł
Laser frakcyjny twarz + szyja1200 zł
Laser frakcyjny twarz + szyja + dekolt1500 zł
Laser frakcyjny rozstępy1000 - 1200 zł