Nasz zespół

Zespół naszych specjalistów

Agnieszka Bujnowska

Właścicielka Kliniki Piękna A.Bujnowska. Kosmetologią zajmuje się nieprzerwanie od 1988roku. Praca jest jej największą pasją. Łączy swoje doświadczenie zawodowe z najnowocześniejszymi technologiami. Opracowuje własne procedury zabiegowe na aparaturach hi-tech, by uzyskiwać najlepsze rezultaty u swoich pacjentów. Otrzymała dwukrotnie nagrodę Lider Przedsiębiorczości w 2010 i 2015 roku nadaną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, a także Nagrodę Innowacji w Estetyce w 2018roku. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging dla kobiet 40+,50+ i 60+. Podczas X Sympozjum Kosmetologicznego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka prezentowała autorskie procedury zabiegowe anti-aging dla kobiet 60+. Prowadzi indywidualne szkolenia kosmetologiczne na aparaturach hi-tech. Jest egzaminatorem podczas Państwowych Egzaminów z Kosmetyki.

dr Agnieszka Bielarska

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Z Chirurgią Ogólną i Chirurgią Plastyczną jest związana od czasu stażu podyplomowego, gdzie początkowo w ramach wolontariatu pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM. Od 2010 roku jest związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM jako Starszy Asystent. Jest współautorem wielu publikacji z zakresu leczenia ran i  oparzeń. W naszej Klinice specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej – plastyki powiek, usuwania kępek żółtych, plastyki przerwanych dziurek w uszach, usuwania znamion, tłuszczaków i kaszaków.

dr Mariusz Borkowski

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Jego główne obszary zainteresowań to medycyna rodzinna, medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Pracę lekarza traktuje jako powołanie i wyzwanie. Jako ekspert ds. zdrowia  w pracach Parlamentu Europejskiego. Nieustannie bierze udział w międzynarodowych szkoleniach i kongresach szukając najbardziej skutecznych terapii dla swoich pacjentów. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tę działalność został trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym. W naszej Klinice wykonuje zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej i anti-aging. Specjalizuje się w innowacyjnym zabiegu Endolift służącym do liftingu i usuwaniu tkanki tłuszczowej. Dr Mariusz Borkowski jest drugim lekarzem w Polsce wykonującym zabieg Endolift w Polsce.

Karolina Szwedzik

Kosmetyczka, specjalista zabiegów na ciało. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych na ciało, skutecznie łącząc terapie rozwiązuje problemy naszej sylwetki. Jako doświadczony specjalista rozwiązuje problemy cellulitu, luźnej i niejędrnej skóry ciała, otyłości, modelowania sylwetki. Pomaga przywrócić wspaniały wygląd sylwetki po ciąży, dużej utracie wagi, zabiegom liposukcji czy ciału, które ulega procesom starzeniowym. Jest osobą bardzo otwartą, empatyczną, dlatego każdy z naszych pacjentów może poczuć się od początku bardzo komfortowo. Wraz z Agnieszką Bujnowska opracowały autorski zabieg laserowej fotoregeneracji, która zapewnia skórze wyraźne odświeżenie i odżywienie oraz mocną regenerację. W naszej Klinice Karolina Szwedzik zajmuje się leczeniem trądziku nastolatków i osób dojrzałych.

Lidia Bandurska

Kosmetyczka, specjalista laserowego usuwania naczynek. Specjalizuje się w leczeniu teleangiektazji, czyli usuwaniu poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych. Jest osobą bardzo precyzyjną i dokładną oraz skrupulatną, dzięki czemu radzi sobie z usunięciem nawet najdrobniejszych naczynek na twarzy i nogach. W naszej Klinice zajmuje się także leczeniem onycholizy, grzybicy paznokci, pałeczki ropy błękitnej oraz zabiegi podologicznymi. To także prawdziwa artystka, która na paznokciach potrafi wyczarować najpiękniejsze wzory. Najważniejsze jednak w jej pracy jest zadbanie o zdrowe paznokcie i stopy, zapewniając  komfort i bezpieczeństwo swoim pacjentom. Zapraszamy do skorzystania z ulubionego zabiegu na twarz – peelingu ultradźwiękowego z sonoforezą – zabieg zapewnia głębokie oczyszczenie, nawilżenie twarzy oraz relax.