Nasz zespół

Zespół naszych specjalistów

Agnieszka Bujnowska

Kosmetolog, trycholog, pedagog, współwłaścicielka Kliniki Bujnowska. Posiada ponad 30-tetnie doświadczenie w branży estetycznej. Praca jest jej największą pasją. Łączy swoje doświadczenie zawodowe z najnowocześniejszymi technologiami. Opracowuje własne procedury zabiegowe na aparaturach hi-tech, by uzyskiwać najlepsze rezultaty u swoich pacjentów. Otrzymała dwukrotnie nagrodę Lider Przedsiębiorczości w 2010 i 2015 roku nadaną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, a także Nagrodę Innowacji w Estetyce w 2018roku. Specjalizuje się w leczeniu łysienia androgenowego typu żeńskiego i typu męskiego, telogenowego, plackowatego. Przewodniczy w państwowych egzaminach w zawodzie kosmetyczki i w zawodzie fryzjera, kształcąc przyszłe pokolenia w branży estetycznej. Najważniejszą filozofią je pracy jest dawanie pacjentom efektów, które będą utrzymywały się przez długie lata. Ceni sobie bardzo naturalne piękno, czyli takie zabiegi, które sprawiają, że skóra wygląda o wiele młodziej, ale nie wpływa to na zmianę rysów twarzy. Rezultaty, do których dąży we współpracy z pacjentem mają być trwałe i naturalne. W pracy z aparaturami hi-tech zależy jej na naturalnym wyglądzie oraz jak największej stymulacji skóry do pracy, by za 10 lat pacjentka patrząc na siebie powiedziała: CZAS SIĘ DLA MNIE ZATRZYMAŁ!

Anna Bujnowska

Psycholog, kosmetolog, współwłaścicielka Kliniki Bujnowska. Regularnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kongresów i konferencji oraz na łamach branżowych czasopism. Dziedziną zainteresowań jest badanie stresu organizacyjnego wśród kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Doświadczenie w branży estetycznej zdobywała już od 3 roku życia, przyglądając się pracy swojej mamy Agnieszki Bujnowskiej. Od zawsze jej pragnieniem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo oraz by poprzez autorskie procedury zabiegowe móc podkreślić naturalne piękno każdej kobiety. W swojej pracy poświęca największą uwagę na najwyższy poziom obsługi klienta oraz edukuje o zasadach savoir-vivre’u w branży estetycznej.

dr Agnieszka Bielarska

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Z Chirurgią Ogólną i Chirurgią Plastyczną jest związana od czasu stażu podyplomowego, gdzie początkowo w ramach wolontariatu pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM. Od 2010 roku jest związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM jako Starszy Asystent. Jest współautorem wielu publikacji z zakresu leczenia ran i  oparzeń. W naszej Klinice specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej – plastyki powiek, usuwania kępek żółtych, plastyki przerwanych dziurek w uszach, usuwania znamion, tłuszczaków i kaszaków.

dr Mariusz Borkowski

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Jego główne obszary zainteresowań to medycyna rodzinna, medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Pracę lekarza traktuje jako powołanie i wyzwanie. Jako ekspert ds. zdrowia  w pracach Parlamentu Europejskiego. Nieustannie bierze udział w międzynarodowych szkoleniach i kongresach szukając najbardziej skutecznych terapii dla swoich pacjentów. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tę działalność został trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym. W naszej Klinice wykonuje zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej i anti-aging. Specjalizuje się w innowacyjnym zabiegu Endolift służącym do liftingu i usuwaniu tkanki tłuszczowej. Dr Mariusz Borkowski jest drugim lekarzem w Polsce wykonującym zabieg Endolift w Polsce.

Magdalena Buczna

Fizjoterapeuta, dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej karierze zajmowała się pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, jednak to praca z kobietami sprawia jej największą satysfakcję. Jest doświadczonym fizjoterapeutą specjalizującym się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz estetycznej. W swojej pracy zajmuje się aktywnością fizyczną kobiet w ciąży oraz po porodzie, terapią blizny w uroginekologii, kinesiotapingiem, terapią rozejścia mięśnia prostego brzucha (DRA), przeprowadzaniem badań per vaginum i per rectum. Pomaga kobietom w każdym okresie ich życia. Od lat jest także dietetykiem klinicznym. Poprzez dobór odpowiedniej diety prowadzi profilaktykę chorób dietozależnych oraz jest odpowiedzialna za leczenie żywieniowe w różnych stanach chorobowych. Widok zadowolonych pacjentów przynosi jej największą satysfakcję. Wraz z Anną Bujnowską współtworzyły projekt zdrowych nawyków żywieniowych do walki z nadwagą, z którego pacjenci mogą skorzystać w naszej Klinice.

Karolina Szwedzik

Kosmetolog, specjalista zabiegów na ciało. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych na ciało, skutecznie łącząc terapie rozwiązuje problemy naszej sylwetki. Jako doświadczony specjalista rozwiązuje problemy cellulitu, luźnej i niejędrnej skóry ciała, otyłości, modelowania sylwetki. Pomaga przywrócić wspaniały wygląd sylwetki po ciąży, dużej utracie wagi, zabiegom liposukcji czy ciału, które ulega procesom starzeniowym. Jest osobą bardzo otwartą, empatyczną, dlatego każdy z naszych pacjentów może poczuć się od początku bardzo komfortowo. Wraz z Agnieszką Bujnowską opracowały autorski zabieg laserowej fotoregeneracji, która zapewnia skórze wyraźne odświeżenie i odżywienie oraz mocną regenerację. Karolina Szwedzik to także wybitny specjalista leczenia trądziku u młodzieży i osób dorosłych. Proponowane przez naszą klinikę zabiegi to wysoko skuteczne terapie z wykorzystaniem zaawansowanych technologii aparaturowych, laserowych oraz na sprawdzonych preparatach kwasowych i pielęgnacyjnych, które pomagają efektywnie zwalczyć problem. Poprzez odpowiednio dobrany program zabiegowy oraz zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej leczymy trądzik w sposób nieinwazyjny dla organizmu, bez obciążającej antybiotykoterapii.

Sylwia Stańkowska

Kosmetolog, linergistka oraz szkoleniowiec z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej hi-tech. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży estetycznej. Jest specjalistą redukcji przebarwień słonecznych, chemicznych, pozapalnych oraz mechanicznych. Jak nikt na świecie doskonale operuje innowacyjną technologią plazmy azotowej w celu redukcji zmian skórnych typu włókniaki, prosaki – zabieg wykonywany jest bezśladowo! Stale opracowuje najskuteczniejsze protokoły zabiegowe oraz terapie łączone, z których korzystają inni specjaliści. Prowadzi szkolenia w całej Polsce dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów z zakresu terapii na urządzeniach medycznych hi-tech. W naszej Klinice prowadzi szkolenia z innowacyjnych terapii łączonych oraz dla specjalistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę w branży estetycznej. Podczas szkoleń w naszej Klinice  zdradzamy tajniki naszej pracy oraz nasze autorskie protokoły zabiegowe oparte na ponad 30-letnim doświadczeniu! Sylwia Stańkowska jest zwolenniczką terapii antiaging z wykorzystaniem medycznych aparatur hi-tech, które dają długotrwałe i naturalne efekty odmłodzenia skóry. Każdy pacjent jest otoczony największą opieką przez naszą kosmetolog oraz może liczyć, że będzie wyróżniony jako pierwszy pacjent, któremu wykonany jest zabieg według nowych procedur zabiegowych, bo jako eksperci kosmetologii hi-tech stale opracowujemy nowe terapie, których nie uświadczy się w żadnej innej klinice.

Julia Kaczyk

Kosmetolog, specjalista laseroterapii naczyniowej. Specjalizuje się w leczeniu teleangiektazji, czyli usuwaniu poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych. Jest osobą bardzo precyzyjną i dokładną oraz skrupulatną, dzięki czemu radzi sobie z usunięciem nawet najdrobniejszych naczynek na twarzy i nogach. Wykonuje zabiegi laserowego usuwania naczynek oraz innowacyjną terapię nici autologicznych, które pozwalają zamykać naczynka nawet w lato! Poza laserowym usuwaniem naczynek, nasza kosmetolog jest także specjalistą leczenia rumienia. Choć zabiegi usuwania naczynek nie należą do przyjemnych, w przypadku odmładzania Julia Kaczyk uwielbia polecać swoim pacjentom zabiegi bezbolesne oraz bez okresu rekonwalescencji, ale o wysokiej skuteczności jak: laserowa fotoregeneracja, laserowe fotoodmładzanie, fotoneedle oraz Thuzzle. Specjalizuje się w zabiegach na ciało. Indywidualny plan działania oraz zastosowanie terapii łączonych są kluczem do sukcesu i świetnych rezultatów!