Nasz sprzęt

FUSIOMED

To właśnie to urządzenie Katarzyna Figura nazwała swoim wehikułem czasu.Każda osoba, która choć raz spróbowała zabiegu zakochuje się w tej aparaturze! FusioMED odmładza, redukuje zmarszczki, odchudza, usuwa cellulit, a także redukuje blizny i rozstępy. Fusiomed jest absolutnie innowacyjną, opatentowaną technologią, umożliwiającą jednoczesne aplikowanie na skórę ciała fali radiowej dużej mocy oraz kawitacji ultradźwiękowej niskiej częstotliwości. Mamy do dyspozycji silny i skuteczny aparat, umożliwiający dotarcie do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej, w celu ich zagęszczenia, ujędrnienia i poprawy struktury. „Wehikuł czasu” walczy nie tylko z czasem i sprawia, że młodniejemy, ale także walczy z cellulitem, miejscową otyłością oraz poluźnioną skórą.

Najskuteczniejsze zabiegi na piękne ciało:

  1. Sonotermolipoliza – wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, zmniejszenie tkanki tłuszczowej.
  2. Kriolipoliza – redukcja tkanki tłuszczowej w problematycznych obszarach, które oporne są na dietę i aktywność fizyczną.

XLASE PLUS

XLASE oparte jest na najnowocześniejszych osiągnięciach technologii laserowej. Niezastąpiony w usuwaniu naczynek i laserowych zabiegach na twarz (usuwanie trądziku, wyrównanie kolorytu skóry, fotoodmładzania).

Zastosowanie lasera XLASE Plus:

  • trwałe usuwanie owłosienia,
  • zamykanie naczyń (linearne i pajączki, na twarzy i kończynach, czerwone i niebieskie, do 3 mm grubości),
  • terapia trądziku,
  • terapia trądziku różowatego oraz rumienia,
  • usuwanie przebarwień,
  • termolifting
  • fotoodmładzanie
  • terapia grzybicy paznokci.

INTRAJECT

Najnowocześniejsza technologia przeniosła marzenia o pięknym i młodym wyglądzie do rzeczywistości. To urządzenie naprawdę zatrzymuje młodość! Opadające powieki przechodzą do przeszłości – dzięki niechirurgicznemu zabiegowi blefaroplastyki. Wypadające i przerzedzające się włosy? Tym sprzętem możemy zadbać o bujną czuprynę. Rozstępy i blizny? Szykuj się na wakacje eksponując swoje piękne ciało! A oprócz tego INTRAJECT oferuje najlepszy zabieg na zatrzymanie młodości – radiofrekwencję mikroigłową. Nieustannie zabieg ten jest nazywany najlepszym zabiegiem medycyny estetycznej i kosmetologii, który przywraca piękny wygląd i młodość.

RENOVA

Aparatura medyczna, która przeznaczona jest zarówno dla skóry młodej i dojrzałej. Wyposażona jest w dwa silnie działające zabiegi.

HIFU – skuteczny zabieg liftingujący i odmładzający skórę. Zaznacza linię żuchwy, kości policzkowe, redukuje podwójny podbródek, unosi łuk brwiowy.

Peeling laserowy – turbo oczyszczanie, skuteczny zabieg dla mocno zanieczyszczonej skóry.

ICOONE LASER

ICOONE LASER to innowacyjny zabieg modelowania sylwetki, walki z cellulitem i luźną skórą czy obrzękami limfatycznymi. Każdy z 36 opatentowanych programów zabiegowych skutecznie radzi sobie z różnymi problemami naszej sylwetki. Zabiegi ICOONE są certyfikowane przez FDA, co świadczy o ich skuteczności i bezpieczeństwie działania.

CRYOLIPOSCULPT

Jest to jedyny w Polsce sprzęt medyczny łączący w sobie dwie technologie kriolipolizę i elektrostymulację. Zabieg ten jest alternatywą dla zabiegu liposukcji. Te innowacyjne połączenie technologii daje nam podwójną skuteczność działania. Oznacza to, że w trakcie jednego zabiegu bardzo kompleksowo zajmujemy się danym obszarem – wymrażamy tkankę tłuszczową jednocześnie zwiększając napięcie skóry.