O nas

Zastanawiasz się dlaczego miałabyś/miałbyś zaufać akurat nam?

Klinika Bujnowska to klinika medycyny regeneracyjnej i kosmetologii leczniczej oraz chirurgii plastycznej, która zlokalizowana jest w przedwojennej willi w Legionowie. Posiadamy ogromne doświadczenie, które łączymy z najnowocześniejszymi technologiami – to klucz i gwarancja najwyższej jakości.  Nasz zespół tworzą doświadczeni i nagradzani specjaliści, którzy swoją pracę traktują jako pasję.

Posiadamy bogatą ofertę z zakresu zabiegów anti-ageing. Popularnymi zabiegami, miedzy innymi są zabieg HIFU oraz radiofrekwencja mikroigłowa. Są to niezastąpione zabiegi odmładzające i regenerujące skórę. Oferujemy także najnowocześniejszy zabieg medycyny estetycznej – Endolift – lifting oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Leczymy wszelkie problemy skóry  – trądzik, trądzik różowaty, przebarwienia, popękane naczynka, blizny po trądziku oraz skórę wrażliwą.

W naszej ofercie mamy także wiele zabiegów oczyszczania twarzy. Szeroki zakres zabiegów trychologicznych – leczymy wypadanie włosów, łupież, łojotok, przetłuszczającą się skórę głowy. Proponujemy także szeroką gamę zabiegów na ciało – wyszczuplających, modelujących sylwetkę, ujędrniających skórę, usuwających cellulit i rozstępy, w tym kriolipolizę, sonotermolipolizę oraz radiofrekwencję mikroigłową. Proponujemy zabiegi po ciąży, spadku dużej wagi oraz zabiegi dla osób, które chcą zachować zdrowy i młody wygląd skóry.  Polecamy także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – specjalizujemy się w plastyce powiek.

Tutaj również możesz liczyć na nasze doświadczenie oraz setki przetestowanych kosmetyków i zabiegów – po to, żeby wybrać ten najbardziej skuteczny. Zadbam o Twoją skórę, tak jak dbamy o swoją!