Mezoterapia

Metoda CGF

Mezoterapia jest oparta na terapii komórkami macierzystymi pacjenta. Po pobraniu niewielkiej ilości krwi, jest ona odwirowywana w separatorze komórkowym, gdzie uzyskuje się wyodrębnione czynniki wzrostu i działające komórki macierzyste.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym polecana jest każdemu, kto chce odmłodzić skórę, stymulować komórki skóry do odbudowy, zapobiec procesom wypadania włosów, wzmocnić i ujędrnić skórę, a także rozświetlić i dodać blasku skórze. Mezotarapia osoczem bogatopłytkowym stosowana jest na twarz, szyję, dekolt oraz skórę głowy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to cukrzyca, stany ropne i zapalne skóry, uproszcza, ciąża i okres laktacji.

CGF – zabieg regeneracji skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi

Sunekos

Mezoterapia Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów, które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. W procesie starzenia się zauważamy zmniejszącą się ilość fibroblastów. Mezoterapia Sunekos stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak elastyna i kolagen.

Sunekos oferuje nam dwie linie swoich produktów. Sunekos 200 jest przeznaczony dla młodszych pacjentek, które zauważają już pierwsze oznaki starzenia się skóry. Sunekos 1200 ma działanie antyoksydacyjne, jest przeznaczone dla osób z głębokimi zmarszczkami.

Sunekos 200– wygładzenie zmarszczek przy pierwszych oznakach starzenia oraz redukcja cieni pod oczami.

Sunekos 1200– wygładzenie głębokich zmarszczek i modelowanie konturów twarzy

Zabieg daje bardzo naturalny efekt, rozświetla skórę, wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę.

Przeciwwskazania: ciąża i okres laktacji, choroby autoimmunolgiczne, stany zapalne skóry, skłoność do blizn przerostowych.

Linerase

To innowacyjna metoda regeneracji skóry płynnym kolagenem. Zabieg ten może być stosowany przy delikatnej skórze w okolicach oczu, ust, dekoltu, szyi. Zabieg wspomaga biorewitalizację skóry, zmniejsza oznaki starzenia – redukuje zmarszczki, poprawia elastyczność skóry.

Zabieg LINERASE cieszy się ogromną popularnością. Liczne wyróżnienia, w tym Perła Dermatologii Estetycznej 2016, potwierdzają wysoką jakość produktu i określają go mianem najlepszego zabiegu do bioregeneracji tkankowej.

Cennik
Osocze bogatopłykowe800 zł
CGF - zabieg regeneracji skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi750 - 1800 zł
Sunekos 200700 zł
Sunekos 1200900 zł
Linerase1400 zł