Endolift

Endolift to lifting i niwelowanie tkanki tłuszczowej w jednym.

Kolagen nazywany jest „tworzywem młodości”. Jest to białko występujące w naszym organizmie, które odpowiedzialne jest za gęstość, elastyczność i jędrność skóry. Niestety, wraz z wiekiem organizm zmniejsza ilość wytwarzanego kolagenu, zaś w wieku średnim niemal traci zdolność jego odtwarzania. Jak stwierdzają badania naukowe, od 26 roku życia zdolność przywrócenia kolagenu zaczyna się stopniowo zmniejszać.

Nowoczesna medycyna estetyczna stawia na zabiegi stymulujące naturalne procesy odnowy naszej skóry. Tak jest w przypadku zabiegu Endolift, którego działanie determinuje produkcję własnego kolagenu. Zabieg służy zmianie napięcia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy, ale i ciała także. Do zabiegu liftingu i niwelowania tkanki tłuszczowej używany jest laser diodowy LASEmaR 1500, firmy Eufoton, stosowany w medycynie już od 2009. Energia lasera emitowana jest pod skórę poprzez specjalne, cienkie jak włos, mikrooptyczne włókno. Wprowadza się je pod skórę, bez konieczności robienia nacięć czy podawania znieczulenia. Po zabiegu włókno jest usuwane, a skóra rozpoczyna etap przebudowy. Laser przebudowuje głębokie i powierzchniowe warstwy skóry, ujędrnia i napina.

Największą zaletą Endoliftu jest jego podwójne działanie podczas jednego zabiegu – lifting ujemy dany obszar, a także redukujemy nadmierne skupiska tkanki tłuszczowej. Rezultat jest widoczny po 1 zabiegu. Efekt działania zabiegu potęguję się wraz z upływem czasu. Efekt jest trwały i wzmaga się przez długi czas od wykonania zabiegu.

Endolift to skuteczny zabieg anti-aging, który skutecznie radzi sobie z problemami związanymi ze starzeniem się skóry lub nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Zabieg likwiduje tzw. „chomiczki” oraz podwójny podbródek, ujędrnia twarz, szyję i dekolt, przywraca utracony owal twarzy, odmładza i zarysowuje linię żuchwy, regeneruje i odmładza dolną powiekę.

Przeciwwskazania

Endolift jak większości zabiegów medycyny Anti Aging nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży, osób z chorobami nowotworowymi oraz aktywnymi infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi. Wśród przeciwwskazań wymienia się też zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie sterydów, choroby serca, cukrzycę, atopowe zapalenie skóry oraz przyjmowanie leków uwrażliwiających na światło.

Cennik
Lifting na tzw. chomiki lub podbródek4000-5000 zł
Lifting na tzw. chomiki i podbródek5000 zł
Lifting na tzw. chomiki i podbródek i oczy5000-6000 zł
Lifting na tzw. chomiki i podbródek i oczy oraz pelikany(lifting ramion) - w 1 zabiegu6000- 7000 zł
Lifting na pelikany(ramiona)5000 zł
Lifting na nogi6000 zł