Ujędrnianie

Sonotermolipoliza

Zabieg sonotermolipolizy jest idealny zabiegiem dla zwiotczałej i luźnej skóry. Dedykowany jest dla Pań po ciążach, po utracie wagi lub dla wszystkich tych, którzy chcą ujędrnić i wymodelować swoją sylwetkę.

Wykorzystane w zabiegu technologie jak ultradźwięki i fale radiowe są idealnym połączeniem dla uzyskania pięknej sylwetki. Ultradżwięki rozbijają komórki tłuszczowe, co wyszczupla sylwetkę. Fala radiowa działa na pojędrnie skóry. Efekt pojędrnienia widać już po pierwszym zabiegu, jednak dla najlepszego efektu dedykowana jest do wykonania seria zabiegów.

Przeciwwskazania do zabiegu sonotermolipolizy to:

 • choroby wątroby
 • choroby autoimunologiczne
 • rozrusznik serca
 • ciąża i laktacja
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5lat od wyleczenia

Zabieg na aparacie Fusiomed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.


Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa jest to zabieg to zabieg stosowany w kosmetologii i medycynie estetycznej na odmłodzenie i ujędrnienie skóry. Zabieg ten zwiększa napięcie skóry i jej zagęszczenie, przez co skóra jest jędrna, elastyczna i gładka.

Radiofrekwencja mikroigłowa polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych, a także indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Mikronakłuwanie to z kolei działanie na skórę mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają jej regenerację. Połączenie tych dwóch technik daje lepsze efekty.

Radiofrekwencję mikroigłową stosujemy na pojędrnienie miejscowe – ramiona tzw. pelikany, biust, brzuch, wewnętrzna strona uda, pośladki, tył ud, zwiotczenie skóry nad kolanami.


Cryoliposculpt ( kriolipoliza + elektrostymulacja)

Jest to jedyny w Polsce sprzęt medyczny łączący w sobie dwie technologie kriolipolizę i elektrostymulację. Zabieg ten jest alternatywą dla zabiegu liposukcji. Te innowacyjne połączenie technologii daje nam podwójną skuteczność działania. Oznacza to, że w trakcie jednego zabiegu bardzo kompleksowo zajmujemy się danym obszarem – wymrażamy tkankę tłuszczową jednocześnie zwiększając napięcie skóry.

Terapia doskonale wymodeluje Twoją sylwetkę. Zabiegowi poddane są obszary brzucha, bioder, boczki, uda wewnętrzna i zewnętrzna strona, ramiona, plecy, podwójny podbródek.

Urządzenie wyposażone jest w 6 głowic do ciała. W praktyce oznacza to ogromną oszczędność czasu i możliwość wykonanie jednocześnie 6 obszarów ( np. ramiona, boczki brzucha, uda). Dzięki 6 głowicom zabieg pozwala w leczeniu otyłości na różnych obszarach podczas tej samej sesji.

Każdy zabieg redukuje od 20 do 30 % tkanki tłuszczowej. Oprócz modelowania sylwetki, zabieg przywraca skórze elastyczność.

Zabieg pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych czynności. Jest alternatywą dla zabiegu liposukcji.

Cryoliposculpt posiada certyfikat medyczny CE oraz liczne badania naukowe potwierdzające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Triattack – Figura Forever

Triattack na urządzeniu medycznym Coaxmed One to nowość w zabiegach na ciało. Pomaga zadbać o okolice brzucha, nóg i pośladków, zapewniając jędrną, zgrabną sylwetkę bez cellulitu. Jako pierwsi na świecie oferujemy naszym pacjentom najskuteczniejszy zabieg do modelowania sylwetki – Triattack na aparaturze medycznej Coaxone.

Triattack to technologiczna rewolucja. Jest połączeniem trzech sprawdzonych i przebadanych klinicznie technologii – fali radiowej, vacuum oraz ultradźwięków. Te technologie wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej od dawna, a zintegrowanie ich w jednej terapii daje najsilniejsze połączenie zabiegowe. Jest to niepodważalnie najskuteczniejszy zabieg do walki z cellulitem, niejędrną wiotką skórą na ciele i nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegu:

 • mocne pojędrnienie i uelastycznienie skóry
 •  wysmuklenie sylwetki
 • zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej w miejscu poddanym zabiegowi
 • redukcja cellulitu
 • drenaż – powoduje przyspieszenie wydalania zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny
 • pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra

Przeciwwskazania do zabiegu to:

 • choroby wątroby
 • choroby autoimmunoligczne
 • rozrusznik serca
 • ciąża i laktacja
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5lat od wyleczenia

THUZZLE

Thuzzle to zabieg, który przywraca jędrność skórze na nogach, brzuchu, pośladkach i ramionach. Zabieg wykorzystuje fala radiowe aż na 4 głębokościach, dzięki czemu zapewnia nam bardzo skuteczne i widoczne efekty.  Zabieg stymuluje produkcję fibroblastów i wzmacnia sieć włókien kolagenu i elastyny, które powodują ujędrnienie skóry. Terapia pobudza metabolizm, dzięki czemu organizm szybciej eliminuje toksyny, a także tłuszcz. Zapewnia silną poprawę jędrności skóry i pozwala skutecznie pozbyć się problemu zwiotczenia skóry.

Po zabiegu skóra ulega zagęszczeniu i ściągnięciu, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Thuzzle to świetna metoda na pozbycie się problemu luźnej skóry po ciąży lub szybkiej utracie wagi. Terapia odmładza skórę ciała i silnie ją ujędrnia oraz nadaje jej gładką strukturę.

Efekty, jakimi można cieszyć się po zabiegu jest likwidacja luźnej skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud, uelastycznienie skóry brzucha po ciąży, odmłodzenie ciała, ujędrnienie skóry ramion, konturowanie i wymodelowanie ciała, zmniejszenie obwodu poszczególnych partii ciała, ujędrnienie skóry, podniesienie pośladków.

Urządzenie uzyskało wszystkie potrzebne certyfikaty medyczne, poparte badaniami, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne, dokładne i efektywne. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg przynosi długotrwałe i widoczne rezultaty. Odpowiedni dla osób w każdym przedziale wiekowym.

Cennik
Sonotermolipoliza 1 zabieg400 zł
Sonotermolipoliza 6 zabiegów nogi1500 zł zamiast 2400 zł
Sonotermolipoliza 7 zabiegów brzuch 1500 zł zamiast 2800 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa1000 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa 3 zabiegi2400 zł zamiast 3000 zł
Cryoliposculpt 2 głowice ( 2 obszary)650 zł
Cryoliposculpt 4 głowice ( 4 obszary)950 zł
Triattack 1 zabieg brzuch400 zł
Triattack 1 zabieg pośladki400 zł
Triattack 1 zabieg nogi500 zł
Triattack 1 zabieg nogi+pośladki600 zł
Thuzzle 1 zabieg ramiona700-900 zł
Thuzzle 1 zabieg brzuch700-900 zł
Thuzzle 1 zabieg wewnętrzna strona ud700-900 zł
Thuzzle 1 zabieg pośladki900 zł
Thuzzle 1 zabieg biust900 zł