Sposób na cellulit

Sonotermolipoliza

Cellulit – jest to problem, który dotyka każdej z nas niezależnie od wieku czy wagi. Przyczyn powstawania tego zjawiska jest wiele. Ale droga do pozbycia się tego problemu jest jedna – skuteczny zabieg medyczny, czyli sonotermolipoliza.

To najczęściej wykonywany zabieg w naszym salonie ze względu na często pojawiający się problem, jak i na najwyższą skuteczność działania. Efekty tego zabiegu uzależniają, a zabieg dodatkowo jest przyjemny jak masaż, skuteczny jak trening na siłowni. Ultradźwięki wykorzystywane podczas tego zabiegi skutecznie walczą z cellulitem, a fale radiowe przywracają skórze jędrność i sprężystość.

Przeciwskazania do zabiegu sonotermolipozliy:

 • choroby wątroby,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • rozrusznik serca,
 • ciąża i laktacja,
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia.

Zabieg na aparaturze medycznej Fusiomed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.


Radiofrewkencja mikroigłowa

Usuwanie cellulitu jest tak ważne ze względu na to, że widoczne zmiany na skórze są powodem dyskomfortu i kompleksów. Cellulit to zmartwienie wielu kobiet, najczęściej to zjawisko występuje po ciąży i porodzie. Jednak nie tylko.

Zmiany skórne w postaci cellulitu można skutecznie i trwale usuwać poprzez radiofrekwencję mikroigłową, szczególnie w połączeniu z karboksyterapią. Trwałe usuwanie cellulitu wymaga serii zabiegów, jednak efekty są bardzo zadowalające.


Vacuum RF

Vacuum RF to zabieg antycellulitowy. Zabieg ten to połączenie dwóch technologii – fali radiowej z masażem próżniowym. Vacuum RF powstało z dwóch znanych metod, czyli masażu bańką chińską oraz fal radiowych.  Zabieg ma calu zlikwidowanie niechcianej tzw. pomarańczowej skórki, czyli cellulitu.  Zabieg ten spełnia również funkcję drenażu i powoduje przyspieszenie wydalania zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.

Zabieg jest wykonywany na aparaturze medycznej Fusiomed, którą  cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Vacuum Rf jest bezbolesny, choć niektóre osoby mogą odczuwać silne zasysanie. Po zabiegu można odczuwać ból jak przy zakwasach lub mogą pojawić się siniaki. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji i po zabiegu można powrócić z powrotem do codziennych czynności. Terapia antycellulitowa nie wymaga też wcześniejszego przygotowania. Zalecane jest jednak picie 1,5-2 litrów wody dziennie przed rozpoczęciem kuracji oraz w trakcie trwania serii zabiegów.

Przeciwwskazania do zabiegu Vacuum Rf:

– choroby wątroby

– choroby autoimmunologiczne

– ciąża i okres laktacji

– gorączka i przyjmowanie antybiotyków

– zaburzenia onkologiczne w trakcie trwania terapii i do 5 lat od wyleczenia, przyjmowanie

– popękane naczynka, niewydolność krążenia i żylaki


Icoone

ICOONE  to innowacyjny zabieg modelowania sylwetki, walki z cellulitem i luźną skórą czy obrzękami limfatycznymi. Każdy z opatentowanych programów zabiegowych skutecznie radzi sobie z różnymi problemami naszej sylwetki.

Icoone to technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Dzięki zabiegom ICOONE®  skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Aparatura skierowana jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Działanie aparatury

⚜️drenaż całego ciała, przeznaczony dla osób z problemem obrzęków
⚜️stymulacja układu krwionośnego, pomaga uporać się z problemem naczynek krwionośnych
⚜️zmniejszenie cellulitu
⚜️ujędrnianie ciała ( dla osób młodych, po ciąży, spadku dużej masy ciała)
⚜️redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki
⚜️ujędrnienie pośladków, modelowanie kostek, kolan i łydek
⚜️zmniejszenie obrzęków i uczucia ciężkich nóg

Zabiegi ICOONE są certyfikowane przez FDA, co świadczy o ich skuteczności i bezpieczeństwie działania.

Triattack – Figura Forever

Triattack na urządzeniu medycznym Coaxmed One to nowość w zabiegach na ciało. Pomaga zadbać o okolice brzucha, nóg i pośladków, zapewniając jędrną, zgrabną sylwetkę bez cellulitu. Jako pierwsi na świecie oferujemy naszym pacjentom najskuteczniejszy zabieg do modelowania sylwetki – Triattack na aparaturze medycznej Coaxmed One.

Triattack to technologiczna rewolucja. Jest połączeniem trzech sprawdzonych i przebadanych klinicznie technologii – fali radiowej, vacuum oraz ultradźwięków. Te technologie wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej od dawna, a zintegrowanie ich w jednej terapii daje najsilniejsze połączenie zabiegowe. Jest to niepodważalnie najskuteczniejszy zabieg do walki z cellulitem, niejędrną wiotką skórą na ciele i nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegu:

 • mocne pojędrnienie i uelastycznienie skóry
 • wysmuklenie sylwetki
 • zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej w miejscu poddanym zabiegowi
 • redukcja cellulitu
 • drenaż – powoduje przyspieszenie wydalania zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny
 • pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra

Przeciwwskazania do zabiegu to:

 • choroby wątroby
 • choroby autoimmunoligczne
 • rozrusznik serca
 • ciąża i laktacja
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5lat od wyleczenia

Endermologia 3D

Endermologia to najpopularniejszy zabieg modelowania sylwetki, który teraz wzbogacony jest o dodatkową technologię – falę radiową. Endermologia jest masażem podciśnienowym, który oddziałowuje na skórę i tkanką łączną. Dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom jest w stanie docierać i opracowywać każdy centymetr ciała.

Zabieg wykonywany jest w specjalnym kostiumie. Endermologia wykonywana jest za pomocą specjalnych głowic (ich wielkość dobierana jest odpowiednio do danego obszaru ciała). Głowica sterowana komputerowo składa się z dwóch ruchomych rolek i komory ssącej, która pod wpływem ciśnienia wciąga fałd między rolki i dzięki ich niezależnemu od siebie ruchowi, wałkuje i ugniata głębokie oraz powierzchniowe tkanki skóry.

Masaż endermologiczny zalecany jest osobom, które odchudzają się, chcą zlikwidować cellulit i pragną wymodelowania sylwetki. Dzięki masażowi organizm szybciej usuwa toksyny i tkankę tłuszczową. I to nie jedyne zalety urządzenia. Zabieg pomaga w zredukowaniu uczucia ciężkich nóg, obrzęków i zatrzymywania wody. Zabieg zapewnia przyjemny relax i odprężenie. Polecany jest dla osób z napięciami mięśniowymi, redukcją napięć związanych ze stresem. Endermologia przynosi ogromne korzyści odstresowujące. To także polecany zabieg do detoksykacji organizmu.

Cennik
Sonotermolipoliza 1 zabieg400 zł
Sonotermolipoliza 6 zabiegów1500 zł zamiast 2400 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa 1 zabieg1000 zł
Radiofrewkwencja mikroigłowa 3 zabiegi2400 zł zamiast 3000 zł
Vacuum RF200 zł
Vacuum RF 6 zabiegów900 zł zamiast 1200 zł
Icoone 1 zabieg250 zł
Icoone 10 zabiegów1900 zł zamiast 2500 zł
Triattack 1 zabieg brzuch400 zł
Triattack 1 zabieg pośladki400 zł
Triattack 1 zabieg nogi500 zł
Triattack 1 zabieg nogi+pośladki600 zł
Endermologia 3D 1 zabieg250 zł
Endermologia 3D 10 zabiegów1900 zł zamiast 2500 zł
Kostium do Icoone/Endermologii70 zł