Odchudzanie

Lipoliza Quattro

Lipoliza Quattro to nowość w nieinwazyjnym odchudzaniu i redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i jest to najprzyjemniejszy zabieg odchudzający. Lipoliza Quattro to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię multifali. działającej aż na 4 głębokościach skóry co zapewnia widoczne i skuteczne efekty. Zabieg służy do całkowicie nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej. Zabieg jest polecany dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która nie daje się wyeliminować mimo ćwiczeń.

Podczas zabiegu fala selektywnie dociera do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzi do jej redukcji. Terapia lipolizy Quattro jest aż w 80% skupiona na komórkach tłuszczowych, a jedynie 20% to powierzchowny efekt termiczny.

Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu po zakończeniu sesji pacjent może wrócić do codziennych aktywności. Zabieg jest bezpieczny także bez względu na fototyp skóry lub opaleniznę. Zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów w odstępie 2 tygodni – od początku trwania serii zabiegowej pacjent powinien codziennie pić 1,5litra wody.

 • wyszczuplenie obszaru działa poddanego zabiegowi
 • redukcja komórek tłuszczowych
 • pobudzenie metabolizmu
 • zwiększona gładkość skóry
 • wzrost elastyczności i jędrności skóry
 • redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach problemowych, takich jak: brzuch, fałdki pod pośladkami, fałdki pod łopatkami, wewnętrzna strona ud

Kriolipoliza

Kriolipoliza to najnowocześniejsza metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg ten redukuje tkankę tłuszczową w problematycznych obszarach, które oporne są na dietę i aktywność fizyczną.

Kriolipoliza jest nieinwazyjną

metodą redukcji tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje działanie niskiej temperatury na nasz organizm. W urządzeniu zastosowano działanie zimna i podciśnienia, co bardzo korzystnie wpływa na efektywność zabiegów.

Dodatkowym atutem zabiegu, który różni się od kriolipoliz wykorzystywanych na starszych sprzętach jest wyposażenie sprzętu w dwie głowice, które są w stanie pracować jednocześnie. Daje to szybszy efekt w 2 razy szybszym czasie. Pierwsze efekty zabiegu widać po miesiącu, jednak najlepsze pojawiają się dopiero po 3 miesiącach.

Jakie są efekty po zabiegu?

 • pomniejszona objętość zamrażanych partii ciała (brzucha lub nóg)
 • detoksykacja organizmu
 • wspomaganie procesu odchudzania
 • rozbicie tkanek tłuszczowych
 • wymodelowanie sylwetki

ROZSĄDNE ODCHUDZANIE (CRYOLIPOSCULPT + PORADNIK DOBRYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH)

Zespół naszej Kliniki przez wiele miesięcy pracował nad projektem, który ma pomóc naszym pacjentom w odchudzaniu w rozsądny sposób. Nasz projekt to połączenie 3 działów naszej kliniki: kosmetologii hi-tech, dietetyki klinicznej oraz fizjoterapii.  Jeśli pragniesz schudnąć, wysmuklić sylwetkę lub tkanka tłuszczowa odkłada się w jednym miejscu i nie możesz sobie z tym poradzić, to właśnie po to powstał nasz projekt  – by dzięki odpowiednim zabiegom oraz zmianie złych nawyków na dobre cieszyć się lepszym zdrowiem i szczuplejszą sylwetką.

Kriolipoliza to metoda redukcji miejscowej otyłości polegająca na intensywnym ochłodzeniu (krio) komórek tłuszczowych (lipo) wywołującym ich rozpad (liza). Zabieg w naszej Klinice przeprowadzany jest na medycznej aparaturze Cryoliposculpt. Jest to jedyny w Polsce sprzęt medyczny łączący w sobie dwie technologie kriolipolizę i elektrostymulację. Oznacza to, że w trakcie jednego zabiegu bardzo kompleksowo zajmujemy się danym obszarem – wymrażamy tkankę tłuszczową jednocześnie zwiększając napięcie skóry. Zabieg kriolipolizy jest wspomaganiem procesu odchudzania. Pomaga usunąć tkankę tłuszczową w miejscu, które jest oporne na dietę lub wysiłek fizyczny. Wiele osób ma predyspozycje do odkładania się tkanki tłuszczowej w pewnych obszarach i właśnie Cryoliposculpt pomaga zredukować miejscowo zlokalizowany „tłuszczyk”. Miejsca, które najczęściej poddaje się zabiegowi to obszar brzucha, boczki, tzw. oponka, nagromadzenie tkanki tłuszczowej pod pośladkami lub nad kolanami, wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, plecy.

Po zabiegu Cryoliposculpt wykonujemy pacjentowi fizjoterapeutyczny drenaż limfatyczny. Drenaż limfatyczny przyspiesza usunięcie rozbitych komórek tłuszczowych, jako że właśnie limfa, a nie krew, odpowiedzialna jest za transport kwasów tłuszczowych w organizmie. Zabieg jest bardzo przyjemny i jest dodatkowym relaksem po zabiegu kriolipolizy.

Poradnik dobrych nawyków żywieniowych został stworzony przez nas po to, by uchronić pacjentów przed popełnianiem wielu błędów żywieniowych. Poradnik ten poprzedzony dokładnym wywiadem z dietetykiem klinicznym jest doskonałą nauką rozsądnego odchudzania. Utrata wagi powinna poprawić Twoje zdrowie, a nie je obciążać! Dzięki poradnikowi nauczysz się, jakie produkty i dania ci służą, a jakie nie. Dowiesz się jakie popełniałaś do tej pory błędy żywieniowe i dlaczego nie udawało ci się zrzucić wagi – błędy zastąpisz dobrymi nawykami! Poradnik to wiedza na całe życie, a nie ograniczona w czasie. Poradnik wraz z poradą dietetyka klinicznego pomoże Ci wprowadzić niewielkie zmiany i utrwalić zdrowe nawyki. Poradnik jest spersonalizowany i zawiera cenne wskazówki, jak rozsądnie się odchudzać, jak odzyskać energię i lepiej funkcjonować. Poradnik stworzony przez naszą klinikę wraz z dietetykiem klinicznym pomaga zarówno w profilaktyce chorób dietozależnych.

Cryoliposculpt ( kriolipoliza + elektrostymulacja)

Jest to jedyny w Polsce sprzęt medyczny łączący w sobie dwie technologie kriolipolizę i elektrostymulację. Zabieg ten jest alternatywą dla zabiegu liposukcji. Te innowacyjne połączenie technologii daje nam podwójną skuteczność działania. Oznacza to, że w trakcie jednego zabiegu bardzo kompleksowo zajmujemy się danym obszarem – wymrażamy tkankę tłuszczową jednocześnie zwiększając napięcie skóry.

Terapia doskonale wymodeluje Twoją sylwetkę. Zabiegowi poddane są obszary brzucha, bioder, boczki, uda wewnętrzna i zewnętrzna strona, ramiona, plecy, podwójny podbródek.

Urządzenie wyposażone jest w 6 głowic do ciała. W praktyce oznacza to ogromną oszczędność czasu i możliwość wykonanie jednocześnie 6 obszarów ( np. ramiona, boczki brzucha, uda). Dzięki 6 głowicom zabieg pozwala w leczeniu otyłości na różnych obszarach podczas tej samej sesji.

Każdy zabieg redukuje od 20 do 30 % tkanki tłuszczowej. Oprócz modelowania sylwetki, zabieg przywraca skórze elastyczność.

Zabieg pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych czynności. Jest alternatywą dla zabiegu liposukcji.

Cryoliposculpt posiada certyfikat medyczny CE oraz liczne badania naukowe potwierdzające najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Sonotermolipoliza

Sonotermolipoliza to zabieg, który bezboleśnie usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej, równocześnie rozprawiając się z cellulitem i luźną skórą. Daje efekt jak po godzinach treningów na siłowni, jest przyjemny jak masaż, a efekty spektakularne.

 

Aparatura wykorzystuje działanie dwóch technologii – ultradźwięków i fali radiowej. Te pierwsze oddziałują na głębsze partie skóry i powodują rozbicie tkanki tłus

zczowej, dzięki czemu powstaje efekt wyszczuplenia sylwetki. Ultradźwięki pozwalają również zwalczać cellulit umiejscowiony w głębszych obszarach skóry. Fala radiowa działa na pojędrnienie skóry. Zabieg ten jest idealny dla luźnej i zwiotczałej skóry, dotkniętej cellulitem, która wymaga wyszczuplenia i ujędrnienia.

Efekty po zabiegu:

 • zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej
 • wysmuklenie sylwetki
 • zmniejszenie obwodów ciała w okolicy poddawanej zabiegowi
 • poprawienie kondycji skóry, zmniejszenie cellulitu
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry
 • redukcja boczków, oponki, bryczesów i innych lokalnych otłuszczeń

Przeciwwskazania do zabiegu sonotermolipolizy to:

 • choroby wątroby
 • choroby autoimunoligczne
 • rozrusznik serca
 • ciąża i laktacja
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5lat od wyleczenia

Zabieg na aparacie Fusiomed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.


Icoone

ICOONE  to innowacyjny zabieg modelowania sylwetki, walki z cellulitem i luźną skórą czy obrzękami limfatycznymi. Każdy z opatentowanych programów zabiegowych skutecznie radzi sobie z różnymi problemami naszej sylwetki.

Icoone to technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Dzięki zabiegom ICOONE® skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Aparatura skierowana jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Działanie aparatury

⚜️drenaż całego ciała, przeznaczony dla osób z problemem obrzęków
⚜️stymulacja układu krwionośnego, pomaga uporać się z problemem naczynek krwionośnych
⚜️zmniejszenie cellulitu
⚜️ujędrnianie ciała ( dla osób młodych i dojrzałych, po ciąży, spadku dużej masy ciała)
⚜️redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki
⚜️ujędrnienie pośladków, modelowanie kostek, kolan i łydek
⚜️zmniejszenie obrzęków i uczucia ciężkich nóg

Zabiegi ICOONE są certyfikowane przez FDA, co świadczy o ich skuteczności i bezpieczeństwie działania.

Endermologia 3D

Endermologia to najpopularniejszy zabieg modelowania sylwetki, który teraz wzbogacony jest o dodatkową technologię – falę radiową. Endermologia jest masażem podciśnienowym, który oddziałowuje na skórę i tkanką łączną. Dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom jest w stanie docierać i opracowywać każdy centymetr ciała.

Zabieg wykonywany jest w specjalnym kostiumie. Endermologia wykonywana jest za pomocą specjalnych głowic (ich wielkość dobierana jest odpowiednio do danego obszaru ciała). Głowica sterowana komputerowo składa się z dwóch ruchomych rolek i komory ssącej, która pod wpływem ciśnienia wciąga fałd między rolki i dzięki ich niezależnemu od siebie ruchowi, wałkuje i ugniata głębokie oraz powierzchniowe tkanki skóry.

Masaż endermologiczny zalecany jest osobom, które odchudzają się, chcą zlikwidować cellulit i pragną wymodelowania sylwetki. Dzięki masażowi organizm szybciej usuwa toksyny i tkankę tłuszczową. I to nie jedyne zalety urządzenia. Zabieg pomaga w zredukowaniu uczucia ciężkich nóg, obrzęków i zatrzymywania wody. Zabieg zapewnia przyjemny relax i odprężenie. Polecany jest dla osób z napięciami mięśniowymi, redukcją napięć związanych ze stresem. Endermologia przynosi ogromne korzyści odstresowujące. To także polecany zabieg do detoksykacji organizmu.

Sculptor (pole elektromagnetyczne)

Sculptor (pole elektromagnetyczne) to innowacyjne urządzenie do rzeźbienia i modelowania sylwetki. Urządzenie rzeźbi mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. W nieinwazyjny i bezbolesny sposób wyszczupla talię, rzeźbi brzuch i liftinguje pośladki, zwiększając ich jędrność i muskulaturę. Zabieg pomaga zadbać nam o najbardziej problematyczne miejsca: ramiona, które stają się obwisłe; brzuch, w którym gromadzi się najwięcej tkanki tłuszczowej; pośladki, które potrzebują liftingu; nogi, które chcemy wyszczuplić.

Sculptor to zabieg, który poprawia wytrzymałość oraz siłę mięśni nawet w większym stopniu niż odpowiednio dobrane ćwiczenia ruchowe. Technologia stanowi bezbolesną metodę modelowania sylwetki bez wysiłku i intensywnych treningów na siłowni. Trening skutecznie poprawia jakość tkanki mięśniowej przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej. Nie obciąża kręgosłupa i stawów.

30-minutowa sesja zabiegowa daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów. Tej technologii nie da się zastąpić żadną inną formą stymulacji mięśni. Niemożliwe jest wykonanie 20 tyś. brzuszków czy 20 tyś przysiadów w zaledwie pół godziny. Po miesiącu stymulowania mięśni głębokich dochodzić do 4% spadku tkanki tłuszczowej w obszarze zabiegowym.

Cennik
Lipoliza Quattro brzuch900 zł, promocja 400 zł
Lipoliza Quattro uda900 zł, promocja 500 zł
Lipoliza Quattro ramiona900 zł, promocja 400 zł
Kriolipoliza 1 zabieg400 zł
Cryoliposcult 2 głowice + Poradnik dobrych nawyków żywieniowych850 zł
Cryoliposcult 4 głowice + Poradnik dobrych nawyków żywieniowych1100 zł
Cryoliposcult 2 głowice (2 obszary)650 zł
Cryoliposcult 4 głowice (4 obszary)950 zł
Sonotermolipoliza 1 zabieg400 zł
Seria 6 zabiegów na nogi1500 zł zamiast 2400 zł
Seria 7zabiegów na brzuch1500 zł zamiast 2800 zł
Icoone 1 zabieg250zł
Icoone 10 zabiegów1900 zł zamiast 2500 zł
Endermologia 3D 1 zabieg250 zł
Endermologia 3D 10 zabiegów1900 zł zamiast 2500 zł
Kostium do Icoone/Endermologii70 zł
Sculptor 1 zabieg250 zł
Sculptor 10 zabiegów2000 zł zamiast 2500 zł