Plastyka powiek

Przywróć młodzieńczy blask swoim oczom.

Blefaroplastyka – plastyka powiek

Plastyka powiek to najbardziej efektywny sposób odmłodzenia twarzy.  Skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, więc tu tutaj najszybciej ujawniają się skutki upływającego czasu.  Głębokie zmarszczki, obwisła skóra odbierają naszemu spojrzeniu młodzieńczego blasku.

Zabieg plastyki powiek wykonuje się powieki górne, powieki dolne lub powieki górne z dolnymi. Najczęściej stosowanym zabiegiem jest plastyka powiek górnych, ponieważ to tutaj najbardziej widoczna luźna, rozciągnięta skóra. Plastyka powiek daje efekty nie tylko estetyczne, ale także może poprawiać pole widzenia, w przypadkach gdzie skóra jest opadająca na oko. Zabieg plastyki powiek dolnych stosowany jest przy tzw. workach pod oczami.

Przystąpienie do zabiegu plastyki powiek poprzedzone jest szczegółowym wywiadem z lekarzem, a dopiero potem zaplanowaniem operacji.  Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.  Podczas plastyki powiek górnych zabieg wykonuje się powyżej brzegu rzęskowego. Po znieczuleniu usuwamy zaplanowany nadmiar skóry nacinając mięsień okrężny oka.  W przypadku plastyki powiek dolnych cięcie wykonuje się pod linią rzęs. Celem zabiegu jest wycięcie nadmiaru skóry oraz przepuklin tłuszczowych.

Po zabiegu może występować zasinienie wokół oczu i obrzęk powiek, który ustępuje po 1-2 tygodniach.

Cennik
Plastyka powiek górnych4000zł
Plastyka powiek dolnych5000zł
Konsultacja lekarska200zł